I am President Evil

 
 
نویسنده : President Evil - ساعت ٤:٥۱ ‎ق.ظ روز ۱۳ اسفند ۱۳۸٥
 

جناب آقای دکتر محمود فرشیدی

وزیر محترم آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران

بفرمایید شیرینی دانمارکی!

سوالات مطروحه در آزمون فرهنگیان آموزش و پرورش که حالا از تکفیر ابلیس عالی مقام هم شهیرتر شده اند، قطعآ و بدون ذره ای تردید بسیار حکیمانه و عالمانه و تنها از روی صدق نیت طرح شده بودند و از آن جهت که همگی بنا بر کتاب معروف "سنن النبی" (به نگارش علامه طباطبایی) داشتند در صحت آن ها نمی توان کمین حرفی زد. حال سوالی در ذهن بسته و محدود این حقیر سر تا پا اشتباه و تقصیر نقش بسته: اگر این سوالات به قول معروف "موهن" می باشند، چرا ریشه ی آنان در چاپ های بعدی تقطیع نشده، جرحی بر کتاب فوق الذکر صورت نپذیرفته و تعدیلی دامنگیر آن نگشته و نمی گردد؟ مگر سایر کتب، حتی نوشته های مشتریان صریح القلم و قدیم وزارت معظم ارشاد اسلامی چون سعدی و حافظ و مولانا، مشمول همین قانون لطیف و باریک بین نیستند؟

به شخصه علاقه مند شدم کتبی از این دست را برای طیب خاطر و تفریح ذهن خریداری کرده و حال که به پایان سال "پیامبر اعظم (ص)" نزدیک می شویم در مورد نکات فلسفی و غامض درون آن تأملی داشته و بر دانش ناچیزم بیفزایم. باشد که مقبول حق افتد.

و در پایان از همه ی دوستانی که از طرق مختلف (و بعضآ عجیب!) تولد من در 4 اسفندماه را تبریک گفته و برایم در امتحان ارشد موفقیت آرزو کرده اند، قدردانی می کنم.