I am President Evil

 
 
نویسنده : President Evil - ساعت ۱:٢٧ ‎ق.ظ روز ۱ آذر ۱۳۸۸
 

فطر هست ته-ای

حقیر نایب رئیس کلوپ دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده علوم انسانی دانشگاه (1) هستم. قرار بود در کنار مجلس ناهار خوران (!) که به همیاری دوستانم انجام می شود، برنامه ی پخش موزیک از کشورهای مختلف داشته باشیم. من کلی در اینترنت سرچ و سورچ کردم و متأسفانه تنها 2 آهنگ مناسب از سایت صدا و سیما پیدا کردم که البته کیفیتشان برابر افتضاح بود!

در آخرین جلسه ی هماهنگی مسئله را مطرح کردم. یکی از اعضا به من گفت: "خوب به یکی از دوستانت در ایران می سپردی تا برات یه کلکسیون آهنگ با کیفیت خوب بفرسته!" گفتم: "از چی حرف می زنی؟ توی ایران سرعت اینترنت اینقدر کمه که صفحه  به زور سرنیزه بالا می آد!" در اینجا همه ی اعضا بهت زده شدند و به همدیگر نگاه انداختند! یکی پرسید: "مگه ممکنه همچی چیزی؟" ادامه دادم: "چندی قبل وزیر ارتباطات ما رسماً اعلام کرده که مردم ما نیاز به اینترنت پر سرعت ندارن! بنابراین ما دسترسی آسان به این سرعت بسیار بالا و هزینه بسیار پایین که اینجا به طور عمومی برای همه داریم، در ایران هرگز نداریم!"

یکی از اعضا با تعجب زیاد گفت: "پس چرا اینقدر دمبال برنامه های انرژی هسته ای هستین؟" همه خندیدند! من نگاه کردم... همه خندیدند...

 1. Vice President of the Postgraduate Club of the School of Humanities